Test Test Test

www.maeselts.ee

Juhatus

 

Tennobert Haabu, esimees       tennobert@maeselts.ee

Veiko Karu, aseesimees            veiko@maeselts.ee

Erik Väli                                  erik@maeselts.ee

Kadri Mikkelsaar                      kadri@maeselts.ee

Ole Sein                                  ole@maeselts.ee

Oleg Nikitin                             oleg@maeselts.ee

Heini Viilup                             heini@maeselts.ee

 

2017

Juhatuse koosoleku protokoll aprill 2017

Juhatuse koosoleku protokoll märts 2017

Juhatuse koosoleku protokoll veebruar 2017

Juhatuse koosoleku protokoll jaanuar 2017

2016

Juhatuse koosoleku protokoll november 2016

Juhatuse koosoleku protokoll september 2016

Juhatuse koosoleku protokoll august 2016

Juhatuse koosoleku protokoll august 2016

Juhatuse koosoleku protokoll juuli 2016

Juhatuse koosoleku protokoll mai 2016

Juhatuse koosoleku protokoll aprill 2016

2015

Juhatuse koosoleku protokoll 30.11.2015

Juhatuse koosoleku protokoll 17.11.2015

Juhatuse koosoleku protokoll oktoober 2015

Juhatuse koosoleku protokoll september 2015

Juhatuse koosoleku protokoll juuni 2015

Juhatuse koosoleku protokoll aprill 2015

Juhatuse koosoleku protokoll märts 2015

2014

Juhatuse koosoleku protokoll oktoober 2014

Juhatuse koosoleku protokoll september 2014

Juhatuse koosoleku protokoll august 2014

Juhatuse koosoleku protokoll mai 2014

Juhatuse koosoleku protokoll märts 2014

Juhatuse koosoleku protokoll veebruar 2014

Juhatuse koosoleku protokoll jaanuar 2014

2013

Juhatuse koosoleku protokoll november 2013

Juhatuse koosoleku protokoll september 2013

Juhatuse koosoleku protokoll mai 2013

Juhatuse koosoleku protokoll aprill 2013

Juhatuse koosoleku protokoll märts 2013

2012

Juhatuse koosoleku protokoll detsember 2012

Juhatuse koosokelu protokoll november 2012

Juhatuse koosokelu protokoll 25.10.2012

Juhatuse koosoleku protokoll 18.09.2012

Juhatuse koosoleku protokoll 02.07.2012

Juhatuse koosoleku protkoll 19.06.2012